Fórum
Rendezés
Találatok száma/oldal
Pergetofan2012. 04. 12. 00:48:01
Pergetofan
* "kilőtte",de a legjobban a 4-6-7gr-ot lehet vele a legjobban eldobni.
Az áruk pedig elég kellemes :).
Egy dologra kell csak odafigyelni,(amennyiben Eva szivacsos a markolat) ha sokszor akasztjuk bele a hármashorgot,egy idő után elkezdenek apró darabok leválni belőle,és elszíneződhet (szennyeződések a használatból eredően,stb..),de egy kis csiszolást,fényezést követően visszanyeri eredeti színét :) (persze az a jó ha minden egyes horgászat után megtisztítjuk a nyelét).
Remélem tudtam egy kicsit segíteni!
Nézd meg a képeimet,több mint a felét ezzel a kis Caperlan bottal ejtettem el,csak az újabb képeimen lévő halakat fogtam az új kedvencemmel,a Berkley Ssgs-el :).
Üdv.Pfan..
Pergetofan2012. 04. 12. 00:34:45
Pergetofan
Szia!
Nem tudom segítek-e ezzel,de van birtokomban egy Caperlan 2.10m-es,5-25gr-os pergetőbot,és élmény vele horgászni.
Én még Franciaországban vettem (Lyonban,az egyik Decathlonban) 25€-ért orsóval együtt.
Sügérezni vettem,arra is használtam a legelején,DE aztán annyira a kezemhez nőtt,hogy mindent azzal dobáltam...
Jönnöm kellett haza Lyonból,de nem tudtam ott hagyni a nagyszülőknél ezt a botot,annyira beleszerettem :).
Azóta (3éve) fogtam vele szépszámban balinokat (legnagyobb 5.50kg,77cm),süllőket (1.20,1.70),csukákat kubikokban (előnyömre vált a rövid hossz),pontyot (!),ugye sügért :),domolykót,éppen csak harcsát nem fogtam vele :).
Nagyon érzékeny a bot,a műcsali (leginkább a wobbler,és a körforgó) minden egyes rezdülését közvetíti a blank,remek kis bot.
Hozzáteszem (legalábbis a pergető botjaik) megfelel a rájuk írt dobósúly tartomány,sőtt...
A 22gr-os Thrillt "kilőtte
hunyast2012. 04. 09. 11:58:37
Sziasztok!
A címben szereplő botot tartogattam tegnap a Dechatlonban a kezemben. Elég könnyű volt és nem tűnt egy durungnak.
Egy párszor meglengetve sem egy kemény, merev bot benyomását keltette.
De.
Próbáltam a neten utánnanézni és a paraméterein és anyagán kívül ( HM Carbon ), illetve, hogy francia gyártmány sokkal többet nem tudtam meg.
Van valamelyikőtöknek tapasztalata vagy valamiféle infója erről a botról?
Igazából a fárasztási tulajdonságai érdekelnének, mennyire dolgozik utánna a halnak, mennyire lágyan dolgozik fárasztásnál???

Előre is köszönöm