Fórum
Rendezés
Találatok száma/oldal
kopaszkukacN2016. 12. 20. 18:39:22
kopaszkukacN
Vannak 60 év körüli ismerőseim de azok valamivel bölcsebbek mint te!
Mostanában olyan petrudkás vagy,szóval nem tünt el csak átalakult mint ahogy a telefonjait is nővel intézteti
Szóval beszari!
A feljelentés meg megállta a helyét vagyis nem alaptalan,az meg nem az én gondom hogy a beszari még az országból is elmenekült állitólag.
Ha valami nem helyes csak javítsa ki 😃
halpakka2016. 12. 20. 18:27:27
Kedves ratyirambó barátom.
1. Hogy ki a beszari és ki futkozott a policájokhoz 🛃azt olvashatta bárki. Mielőtt ezzel a jelzővel illetsz másokat talán nézz magadba.
2. Hogy "merte folyik a Duna" azt pedig már akkor tudtam, amikor még a világon se voltál, erről kár vitát nyitnunk. "merte folyik" pfűű🐏
kopaszkukacN2016. 12. 20. 18:25:09
kopaszkukacN
Egye fene intelligensebb vagy mint az LG telefon 😁
kopaszkukacN2016. 12. 20. 18:20:42
kopaszkukacN
Az inteligencia szónak meg nézz után😛
kopaszkukacN2016. 12. 20. 18:18:39
kopaszkukacN
Öreg az én vízemen már évek óta sokkal nagyobb a szigor és teljesen elégedett vagyok vele!
Napi heti havi darab korlátozás és évi össz 65kg hal!
Szóval nekem nem kell magyarázni merte folyik a Duna🐒
halpakka2016. 12. 20. 18:08:02
1. Intelligencia. Két l-el írandó
2. Ahogy itt látom senki sem különb a másiknál
3. Teljesen mindegy mit mondassz. De azonosulnom kell jazon véleményével, amelyet megfogalmazni méltóztatott abban az esetben ha téged valóban -érzékenyen- érint a szigorodó horgászrend.
kopaszkukacN2016. 12. 20. 17:48:43
kopaszkukacN
halpakka a te haverod nem lett kicsinálva ő alapból egy beszari senkiházi volt!
kopaszkukacN2016. 12. 20. 17:44:33
kopaszkukacN
jazon te az én szememben egy hős vagy,bár a horgászattal kapcsolatban tőled eddíg csak kritikákat olvastam !
Veled ellentétben én rólad egy percig sem feltételeztem hogy tisztességtelen horgász lennél ez csak is inteligencia kérdése!
nagyvarad12016. 12. 20. 16:41:21
".... a horgászat egy dinamikusan változó szabadidős elfoglaltság...." Lehet,hogy módszereiben változót akart mondani....
Na rendben....És mindettől függetlenül a balatoni horgászoknak kellemes problémáiról olvashatunk itt. Mert a Balatonban van mit szabályozni. Ugyanis ott van hal. A Tisza tavon viszont csak a szabályozás létezik.Halat pedig csak a kormoránok fognak. Hallottam,hogy ezt is szabályozná az adminisztráció,csak nem beszélnek kormoránul,meg jégmadárul.. De szabályozni mégis kell újra és újra, szakadatlanul.Nincs év,hogy a "nem létező" halak kifoghatóságát időben,fajban, méretben ,helyben,mennyiségben ne szabályoznák .De a horgászathoz kapcsolódó egyéb teendők is "dinamikusan" változnak-Nincs az sötétben szakadó eső,mely megmenthetne az engedélybevonástól ha nem ikszelsz kellően és időben. Hovatovább,ma már csak az ikszek kedvéért horgászunk a Tisza -tavon.
halpakka2016. 12. 20. 15:53:33
Akkor szíves elnézésedet kérem, bevallom tévedtem. Nem is tudom mi vezetett ekkora tévedésre. Meg voltam győződve pedig hogy jóban vagytok. Legközelebb figyelmesebb leszek.