Fórum
Rendezés
Találatok száma/oldal
lasta2013. 02. 26. 22:45:51
orban40veszprem: Ez van, amikor halász, vadász, madarász otthon hagyja a jogászt. Szerintem helyesen így nézne ki: Jan 1-től márc 31-ig és nov. 1-től dec 31-ig. Ez így valóban tárgyévre vonatkozna.
lasta2013. 02. 26. 22:42:46
Ok, de most már csináljanak vízpartot is a horgásznak, mert lassan elfogy a pecázható part.
pizzer2012. 12. 13. 18:18:00
évek óta nyaralok a családommal a balcsin,egy két hetet nyaranta.az ottlét alatt minden nap horgászom,főleg pergetek.azt érzem a legnagyobb bajnak,hogy a közel tíz év alatt egy halőrrel sem találkoztam.a már meglévő szabályokat kellett volna betartatni....
Farkasgyilkos2012. 12. 12. 15:20:39
Farkasgyilkos
Noris!
neked tényleg nincs radarod....
Fürdőkád a javaslatom!...D...
Chuck2012. 12. 10. 17:30:53
Chuck
Szerintem meg ne radarozzon senki. Horgásszon, és élvezze amit csinál. Kicsit olyan nekem a radar mint amikor a vadász elé hajtják a vadat és agyonlövi. Én szeretem türelmesen várni a kapást. Nem vagyok idegbeteg ha nem fogok, vagy nem kapok rohamot, hogy " megint egy szar keszeg " . Ha valaki feltesz egy bányatavi képet le van fikázva,hogy lavortavi meg műanyag. Nekem a radarral leszedett hal se igazi fogás.De a radartiltás vonatkozzon a Bhnzrt is. És a halászás megtiltása is szükséges lenne. De ez az én véleményem, nyilván mindenki azt gondol amit akar.
ingofirma2012. 12. 09. 15:36:38
És mi van akkor, ha nincsenek összeszerelve a botjaim és radarozok. Nem horgászom, a halőr nem léphet fel velem szemben. Ha megtaláltam a halat szétszedem a radart és nekiállok pecázni.
Rebel2012. 12. 09. 15:10:16
"De hát mint tudjuk a vitorlásokról nem horgásznak...."
Teljesen mindegy, hogy honnan horgásznak szabálytalanul, legyen az part, kikötő, csónak, vagy vitorlás. Semmi köze a balatoni horgászrendhez.
Lehet radarral is szabályosan, az előírásokat betartva horgászni, és lehet önálló, turisztikai GPS-el, süllőtilalom alatt, "ártalmatlan" C&R módon.... Hogy melyik a súlyosabb ?
bojlika2012. 12. 09. 13:46:28
bojlika
És mi van akkor, ha a vitorlás radarral megy és jól megkeresi a halakat, majd a ha" jön a halőr" akkor ráfogja, hogy a meder miatt van bekapcsolva, nehogy felüljön a hajó? De hát min tudjuk a vitorlásokról nem horgásznak....
csukakkalfarkalo2012. 12. 09. 12:34:01
csukakkalfarkalo
Sőt a managger-amíg lehetett- tilalomban is pergetett. Állítása szerint azért mindent visszadobott, ebben nincs is okunk kételkedni.
slayerfan2012. 12. 09. 12:31:59
Hi!
Lesz mit fejben tartani a horgászoknak.
Már csak az kellene ,hogy a horgásztársaknak vizsgát kellene tenniük a horgászrendből (napi,éves stb jegy) és akinek nem sikerül 90%-osra az nem kaphatna jegyet....
Kellenek a szigorítások ,ha lesz eredménye pl sok fogható fogas és olcsó bolti fogas.

1 | 2 | 3 tovább »