Fórum
Rendezés
Találatok száma/oldal
lambysv2011. 10. 29. 15:31:22
lambysv
Én olyat is láttam már balatoni kikötőben ősszel,hogy a telepítést végző hajóról már az indulás előtt(!) szatyorszám hordták a pontyokat! Na?
fishraptor04142011. 10. 16. 14:48:14
Hali!
Én is arra a mólóra járok horgászni,a csónakom is ott van,de nem panaszkodhatom az ellenőrzésre,halőrök/rendőrök rendszeresen járnak ki,de a bejelentésre mindig kijönnek!
Koppasztottkukac2011. 10. 12. 08:22:02
Ki kellett volna próbálni,hátha láttál volna egy halőrt vagy vízi rendőrt ,na majd legközelebb,vagy nem írod bele a cikkedbe,mostanába ez is divat egyébként.Még a videóba is bele vették Lukácsi-ék is,de intézkedés ott se történt,pedig nektek (is)kellene példát mutatni.!
multicarp2011. 10. 11. 19:03:32
multicarp
Ötletnek nem rossz. Kérdés hogy a balatoni rendőrség ugrik e hívásra, a dunaiak nem viszik túlzásba az aktivitást. De szerintem ezen filózni most már felesleges. Az hohy mi lehetett volna vagy mit kellett volna tenni értelmetlen meddő vitát generál. Az is elgondolkodtató, hogy itt sok a "halőr" de én személyszerint még nem találkoztam senkivel az országban bármerre jártam aki szót emelt volan a törvénytelenül horgászókkal szemben. Persze itt kevésbé egészségtelen!
Részemről ennyi. Beszélgessük inkább a kövesekről, anak több értelme van. :-)
Koppasztottkukac2011. 10. 11. 16:43:36
Csak a telefont kellett volna használni mikor távoztatok.
multicarp2011. 10. 11. 16:03:08
multicarp
sziasztok! El tellt már egy kis idő mióta utoljára ide írtam. Köszönöm a dícséretet, mindíg jól esik. :-)
starboard1971-Miért nem léptünk fel? Első érv hogy aki ott volt az rajtunk kívül mind tilosban járt (sok lúd disznót győz)
második indok ha megkavarjuk a fekáliát akkor cikknek kaput és ha legközelebb valamikor visszajutunk megint lehet előlről kezdeni mert Balatonon folyamat lopják a halat. Hatáskörünk nincs intézkedni és ha esetleg tettlegességre kerül sor még jó eséjjel mi ütjük meg a bokánkat.
-nem a (kisebbségben lévő) becsületes horgász feladata a szabályok betertatása, nem is tehetei meg,hanem a fend éber őreié. Nem is értem ezek a mólók nem eldugot helyen vannak naponta többször is le lehetne ellenőrizni. De nem teszik sajnos.
starboard19712011. 10. 11. 12:34:02
starboard1971
rabsiccal... elnezest az Rabsic uraktol :)
starboard19712011. 10. 11. 12:33:21
starboard1971
Gratulalok tetszik a cikk!

de egy dolgot nem ertek... ha ket eleteros horgasz talalkozik egy ransiccal, szabalytalankodo tarssal, akkor miert nem lep fel ellene? Nem lehet nyugodt a lelkiismerete annak a horgasznak aki szemet huny, nem hiv rendort vagy halort. Vegul is Titeket es Engem lopnak meg azok, akik a kozosbol ugy visznek el, hogy nem fizetik meg az arat. S ez vonatkozik mindenkire akik a kocsmaban eldicsekednek a szamla nelkul vett dolgaikkal vagy apro szabalytalankodasaikkal. Amig Oket nem kozositi ki a tarsadalom addig itt nem lesz jo vilag.

ellenben mindenkinek kell olcso gyogyszer, korkedvezmenyes nyugdij, ingyenes tandij ... s ez most nem polotikai allasfoglalas, csak a egy hatarvonal huzasa a rendes emberek es a tomeg kozott :(
godzikka2011. 10. 11. 09:30:34
Gratulálok a cikkhez, ami nagyon egyedi és az észrevételhez, hogy korábban az újságban megjelent cikket újra lehet hasznosítani. Mivel ősz van, a téma aktuális, és jó volt újra olvasni :)