Halőri állást hirdetett meg a BÁCSHOSZ

A BÁCSHOSZ főállású hivatásos halőri pozícióba keres munkatársakat Solt és Kalocsa vonzáskörzetéből.

Főbb feladatok, munkák:

A vonatkozó jogszabályokban meghatározott hivatásos halőri feladatok ellátása.
A halgazdálkodási területet érintő tevékenységek felügyeletének ellátása. A halgazdálkodás érdekeit sértő jogellenes cselekmény esetén eljárás kezdeményezése az elkövető személyekkel, szervezetekkel szemben, külön jogszabályokban meghatározott intézkedések foganatosítása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • A terepi munkához, valamint a halőri intézkedésekhez szükséges jó fizikai állapot.

Előny:

  • Rendészeti feladatellátás területén szerzett tapasztalat, esetleg társadalmi halőri vizsga.
  • Erdő-, vad- és mezőgazdasági szakterületen szerzett ismeretek, tapasztalat.

Jelentkezni lehet: a bacshosz@bacshosz.hu- ra küldött önéletrajzzal és egy rövid motivációs levéllel.

Kiemelt képünk illusztráció
Forrás: Bács-Kiskun megyei Horgászegyesületek Szövetsége
(bacshosz.hu)

Kategória: Hírek